KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15506024
nr 1550 6024
Claire View
(f. 1957), Sverige
Oljemålning, Kvinna. Signerad, daterad -18. Olja på pannå, 54x44 cm, yttermått inklusive ram: 57x47 cm
Claire View (alias), artistnamn för en kvinnlig svensk bildkonstnär född 1957.
måndag 3 juli 2023
kl 19:53:27
Claire View
Läs mer om Claire View